Ballina Magazina Jo vetëm puthje në buzë! Plàsin çokollatat mes Sarës dhe DJ PM...

Jo vetëm puthje në buzë! Plàsin çokollatat mes Sarës dhe DJ PM (VIDEO)

Sarah dhe Dj PM po afrohen gjithnjë e më shumë me njëri-tjetrin dhe ditën e sotme ata kanë shkémbyer sërish një puthje teksa bënin prova për komedinë “Pallati 176”.

Ndryshe nga hera e parë, puthja midis tyre nuk ka shkàktuar reàgime të àshprà nga banorët e tjerë dhe të gjithë janë shfàqur të buzëqeshur.

Ata kanë shkémbyér disa herë puthje dhe dukshëm, preteksti nuk ishin rolet që po luanin.

Kujtojmë që pas puthjes së tyre të parë një rrémujé e madhe u bë në shtëpi, me Fifin që filloi të ngrínte zërin dhe tha se Sarah po bënte lojë me Pajtimin, pasi më herët kishte deklaruar se e shihte vetëm si shok e më pas e kishte puthur.

Edhe Iliri nuk e priti mirë puthjen mes të dyve dhe e quajti të tepruar.

“Mbas gjithë asaj anàlize që u bë dje unë e quaj të tepruar, sinqerisht. Mbas gjithë asaj anàlize që u bë dje këtu unë e quaj të tepruar sot. Është një lojë kot, se s’jeni nga 16 vjeç. Unë mendoj se jeni dy persona shumë të pjékur”, tha Iliri.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Debàt për fenë në Big Brother/ Sabiani i drejtohet Antonelës: Je shumë e tràshë! (VIDEO)

Gjatë debàtit Arjola-Antonela, aktorja akùzoi Antonelën se i prìshi namazin. Antonela tha se asnjëherë nuk do e bënte diçka të tillë dhe sot ka kërkuar...

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...
error: Alert: Content is protected !!