Ballina Magazina "Ishte një engjëll në tokë"!/ Ja mesazhet prékëse për vdékjen e Hueyda...

“Ishte një engjëll në tokë”!/ Ja mesazhet prékëse për vdékjen e Hueyda El Saied (FOTO)

Artistja e njohur Hueyda El Saied u ndà nga jeta në moshën 46-vjeçare, duke tríshtùar jo vetëm familjen dhe miqtë, por gjithë opinionin publik.

Personàzhet e njohur të skénës dhe artit shqiptar kanë reàguar të píkëllùar për lajmin, teksa kanë kujtuar Hueyda El Saied me fjalët më të ndjéra.

 

Irma Libohova ka publikuar mesazhin e fundit me artisten, ndërsa Arbana Osmani është shprehur e lumtur që ndàu një pjesë të rrugës me një artiste shumë dimensionale.

Isli Islami shkruan se Hueyda i dha buzëqeshje kujtdo që takoi sado pak në këtë jetë, në të cilën ai do të kishte dashur që ajo të qëndronte më shumë.https://www.photojoiner.net/image/Z7PMyhWu

Bledi Strakosha shkruan se Hueyda ishte një engjëll në tokë dhe tashmë do të jetë një engjëll edhe në parajsë.

https://www.photojoiner.net/image/TaSa1g4h

“Ishe e re dhe e doje jeten shume per te ikur kaq heret. U prehsh ne paqe Huejda…”, shkruan Blendi Fevziu.

https://www.photojoiner.net/image/OSqU3aem

“Nuk e besoj dot”, shkruan Jonida Maliqi, krah një fotoje të artistes.

“O çfare dhímbje, Hueyde! E pabesueshme! Tròndítes ky lajm i hídhur sot, te cilin ke ditur ta mbùlosh aq mire, pas buzeqeshjes tende uníke e shpirtit qe s’tu ngrýs nje çast. Prehu ne paqe, artiste! “, shkruan Rudina Magjistari.Ndarja e parakohshme nga jeta e Hueyda El Saied, VIP-at shqiptar reagojnë të pikëlluar - Abc News

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Debàt për fenë në Big Brother/ Sabiani i drejtohet Antonelës: Je shumë e tràshë! (VIDEO)

Gjatë debàtit Arjola-Antonela, aktorja akùzoi Antonelën se i prìshi namazin. Antonela tha se asnjëherë nuk do e bënte diçka të tillë dhe sot ka kërkuar...

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...
error: Alert: Content is protected !!