Ballina Magazina Einxhel, Beniada apo Beatrix? Ja Kush shpëtoi nga nominimi (FOTO)

Einxhel, Beniada apo Beatrix? Ja Kush shpëtoi nga nominimi (FOTO)

Big Brother Albania Vip, Reality Show më i suksesshëm rikthéhet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri.

Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit.

Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personàzhe të famshëm në çdo dimension të tyre.

Përgjatë 100 ditëve të izòlimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të pérgjuar të botës, ku do t’u duhet të përbàllen me sfída aspàk të lehta díktuar nga “vëllai i madh”.

Përveç surprízave dhe debàteve, spéktakli i sotëm duhet të ketë edhe banorin më të votuar.

May be an image of 3 people and text that says 'BENIADA EINXHEL BEATRIX Kë DONI Te SHPETONI? SHQIPERIA: SMS LEKE+TVSH LEE DERGO SMS ME EMRIN E KONKURENTIT SMS 56666 KOSOVA: f FURO+TVB SMS 55099'

Publiku votoi këtë javë për banorin më të dashur nga tre vajzat nga nominimi.

Tjetra do të qëndrojë në nominim me dy konkurrentë, që për herë të parë do t’i nominojë publiku.

Vajzat, që nuk e dinin këtë procedurë u befàsuan, ndërsa shprehen të lumtura që do të vazhdojnë qëndrimin në shtëpinë e “Vëllait të Madh”.Big Brother Albania Vip - Top Channel

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Debàt për fenë në Big Brother/ Sabiani i drejtohet Antonelës: Je shumë e tràshë! (VIDEO)

Gjatë debàtit Arjola-Antonela, aktorja akùzoi Antonelën se i prìshi namazin. Antonela tha se asnjëherë nuk do e bënte diçka të tillë dhe sot ka kërkuar...

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...
error: Alert: Content is protected !!