Një ndryshim drastik në pamjen e jashtme të këngëtares së njohur shqiptare Xhensila Myrtezaj, ka lënë të kuptohej se ka të bëjë me projektin e ri muzikor.

Foto të tilla qarkulluan në profilin e Xhensilës disa javë më parë dhe sipas zërave që po qarkullojnë, këngëtarja bukuroshe Myrtezaj do sjellë një bashkëpunim të suksesshëm në tregun muzikor.IMG 20211015 164951

Mesa duket ditët për publikimin e projektit në fjalë po afrojnë pasi Xhensila ka publikuar vetëm pak orë më parë në rrjetin Instagram disa imazhe të reja, që mendohet të jenë shkëputur nga videoklipi.

Ajo që tërhòqi vëmendje ishte komenti i Majk (disa emoji zjàrri), por nga ana tjetër ishte edhe vetë Majk, ku pothuajse në të njëjtën kohë me Xhensilën ashtu dhe Getoarin, postuan foto të ngjashme dhe komenti i Xhensilës gjithashtu i ngjàshëm në fotot e tyre.IMG 20211015 164920

Sipas aludímeve të ndjékësve treshja tashmë janë gati për publikim e projektit të tyre muzikor. Ky bashkëpunim mendohet të jetë tepër i suksesshëm.

Por ende nuk kemi një datë konkrete se kur mund ta shijojë edhe publiku dhe ndjékësit e fansat e tyre këtë bashkëpunim muzikor.

IMG 20211015 165032

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!