Konkurrentet e rinj të sezonit të tretë të programit të dashurisë Për’Puthen, janë kthyer tashmë në fokusin e medias rozë, asaj online apo portaleve të gjithanshëm.

Rasti në fjalë është i konkurrentit shumë të komentuar nga fansat për “pròblematikat” e krijuara në studio me konkurrentët e sidomos me Adën.

Besoj e kuptuat se për kë bëhet fjalë?

Kur përmendin Adën, nuk mund të mos mungojë Edi, i cili përfshíhet në debàte të forta ku shpesh degràdon në dhunë vérbale e jo vetëm.

Eduartin e kemi shikuar në një interviste për T7 Kosova, ku rréfen për pasionin e tij për muzikën, studion dhe planet e së ardhmes, por mesa duket edhe ai ka publikuar një këngë të cilën e ka fshírë pak para se të bëhej pjesë e Për’Puthen.

I crack badly in 'Përputhen' / Edi Adës: You became like a man, you are completely silicone

Nuk dihet nëse kënga është fshírë me kërkesë të autòres së programit Olsa Muhameti apo jo, pasi siç dihet një nga rregullat kryesore të programit është që konkurrenti të mos jetë personazh publik.

Kënga tashmë është gjetur sërish pavàrësisht fshírjes nga YouTube.

Në klip ai shihet në disa skena krah një vajze ndërsa edhe pamja tregon se është i xhíruar shumë kohë më parë.

https://www.youtube.com/watch?v=EqrWkmBiI7M

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!