Tea Trifoni, ish-konkurrentë e programit më të ndjékur të dashurisë “Për’Puthen”, tashmë edhe moderatore e emisionit “Goca&Gra” bie sërish pre e paparazzit.

Pak kohë më parë Tea ka pranuar se është në një njohje me një djalë nga vendi saj i lindjes dhe këtë njohje ia mundësoi shoku i tyre i përbashkët në një festë ditëlindje.

Asnjëri prej tyre nuk e njihte personin e ditëlindjes, por ishin të ftuar nga të tjerë dhe kjo bëri që dyshja në fjalë të qëndrojnë pranë njëri tjetrit duke mos njohur njëri tjetër.

Dalin pamjet e Tea Trifonit me të dashurin në Sarandë (FOTO LAJM) – Albeu.com

Ajo nuk ka pranuar asnjëherë ta bëjë publike fytyrën e të dashurit të saj, në mënyrë që lidhja të funksionojë, sipas saj duhen të jenë sa më larg portaleve.

Një video e zbùluar nga ‘iconstyle’ po bën xhiron e rrjetit pasi aty shfaqet Tea krah të dashurit të saj dhe shihen të dy mjaftë qartë .

Në video të dy po buzëqeshin, por  në fakt Tea nuk ishte në dijeni se videoja po publikohet dhe tashmë u bë vírale dhe të gjithë në u njohëm me të dashurin e saj místeríoz.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!