Hysen Rama bëri shumë bùjë me hyrjen e tij në emisionin më të ndjékur në shqiptari, “Për’Puthen”.

Ai është ish i dashuri i Alvisës, e cila është konkurrente në këtë ‘Reality Show’.

Pati shumë débate, akùza dhe alùdime në studio se mund të ketë një lojë nga Bushi dhe Alvisa ose ato ndjejnë përsëri për njëri-tjetrin.

Së fùndmi Hyseni nuk është më pjesë e studios për shkàk të një incídenti ende i pa zbùluar.

Ai ka réaguar në rrjétin e tij social duke falenderuar ndjékësit e shumtë për sùportin dhe mbështétjen e tyre.

Fansat kërkojnë rikthímin e tij në emision dhe pse jo një rikthím me Alvisën.

Ato madje edhe në studio diskutojnë si çift dhe shpesh herë madje kanë shkémbyer shikime dhe ‘thùmba’ midis njeri-tjetrit.

Shpresojmë shumë që bushi të rikthéhet në “Për’Puthen” dhe pse jo të dalë çift nga formati më popullor në vendin tonë.

“PERSHENDETJE TE GJITHEVE! SI FILLIM DUA TU FALENDEROJ NCA ZEMRA PER TE CJITHA MESAZHET DHE KOMENTET POZITIVE QE KENI SHKRUAR PER MUA, JENI NJE MBESHTETJE SHUM E MADHE, PAVARSISHT CJITHÇKAJE MESAZHET TUAJA ME BEJN TE NDIHEM ME MIR ME VETEN TIME DHE ME SITUATEN SHUM PYETJE ME KAN ARDH SE PERSE JAM LARGUAR NCA PERPUTHEN DHE NESE DO VAZHDOJ PERSERI NUK JAM I PERJASHTUAR, PER MOMENTIN JAM I PEZÚLLÚAR PER SHKÅK TE NJE DEBÅTI OE NMI NE STUDIO. NUK DI TE THEM DO JEM APO JO PERSERI PJES E PROCRAMIT POR DI TE THEM QE JAM MIRNJOHES KUNDREJT JUSH PER MBESHTETJE OHE FRYMEZIMIN QE ME KENI DHEN. ”

https://www.photojoiner.net/image/kgq4CbTf

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!