Blogerja  nga Durrësi, Sarah Berisha, mbrëmjen e kaluar u bë pjesë e shtëpisë më të famshme dhe më të vëzhguar në Shqipëri “Big Brother Albania VIP”.

Në klipin e saj prezantues ajo rrëfen se është 25-vjeç dhe se ka mbaruar studimet për drejtësi, por aktualisht mban statusin fashion bloger influencer.

Sipas saj, kësaj shtëpie deri më tani i ka munguar alegria dhe gëzimi, ndaj hyrja e saj në Big Brother do sjellë ndryshime të mëdha.

Deri tani Big Brother VIP i ka munguar...”/ Fashion blogerja që u bë pjesë  e shtëpisë së famshme: Nga djemtë më pëlqen Donaldi - Vip-Magazine.al

E pyetur se cili nga personazhet meshkuj brenda shtëpisë i pëlqen më shumë, ajo pa u menduar dy herë ka thënë emrin e aktorit të humorit Donald Veshaj.

I gjithë publiku dhe ndjékësit e zjàrrtë të këtij formati janë kurjozë  të dijnë se si do shkojë rrugëtimi i bukuroshes Berisha brenda kësaj shtëpie dhe bashkëjetesa me banorët e tjerë VIP.

Kujtojmë se pikërisht këtë të martë patëm tre hyrje të reja në Big Brother njëra nga to Sarah dhe këngëtarja Beatrix Ramosaj me Einxhel Shkirën.

Kush janë tre banoret e reja që u bënë pjesë e “Big Brother VIP?

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!