Për rreth një javë transmetim të spektaklit më të komentuar të muajve të fundit Big Brother VIP, personazhet e të cilit u bënë víral nëpër portale me deklarata apo duke rrëfyer të kaluarën e tyre.

Përveç faktit se ky spektakël vjen në një format krejtësisht ndryshe këtë sezon, pikërisht me personazhe publikë VIP, gjithashtu risi tjetër është trànsmetimi dy herë në javë, cdo të martë dhe të premte.

Në 7 ditë të plota transmetim, príten hyrje të reja, kjo e thënë nga moderatorja Arbana Osmani të premten e kaluar në mënyrë índírekte por e konfirmuar nga Dojna Mema.

Beatrix Ramosaj ♛ on Twitter: "Not yours 💜… "

Kjo e fundit do moderojë Big Brother Fun Club këtë sezon, ndàj konfirmuar nga dy moderatorët në fjalë do kemi rréth tre hyrje të reja këtë mbrëmje në Big Brother VIP.

Një nga emrat e përfolur është këngëtarja Beatrix Ramosaj, e cila në fillim të tetor rezultoi pozitiv me Covid-19, ndàj nuk u bë dot pjesë e formatit që javën e kaluar.

Tjetër personazh publik mendohet të jetë edhe aktorja e mirënjohur shqiptare Ema Andrea, por gjithçka prítet të verifikohet mbrëmjen e sotme në ekranin e Top Channel.Emma Andrea tells her story of sexual harassment: At first I thought 'where  is my mistake?'

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!