“Big Brother Albania VIP” është kthyer në formatet më të komentuara dhe të pëlqyera për publikun shqiptar në ekranin e madh të Top Channel.

Ndër banorët më të përfolur janë Donaldi dhe Semi. Dyshja në fjalë kanë një të përbashkët jashtë shtëpisë së Big Brother dhe bëhet fjalë pikërisht për moderatoren Bora Zemani, të programit të dashurisë Për’Puthen.

Semi, mikesha e saj prej 15-vitesh e ndërsa me Donaldin marrëdhënia e saj dashurore 3-vjecare mori fund në muajin maj të këtij viti, por mesa duket për Semin dhe Donaldin nuk ka ndíkuar kjo ndàrje.

Ato e vazhduan miqësinë tyre njëlloj duke bashkëjetuar në paqe brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, shpesh herë të paragjykuar nga publiku për afrimitetin e tyre.

Sidomos Semi, si shoqja më e ngushtë e Borës, bën skéna dhe veprime të pahijshme me Donaldin karshi Borës, por diçka ka ndodhur dhe e ka prekur Semin mëngjesin e sotëm.

Ajoë shtë ngritur herët duke qarë jashtë, në oborrin e shtëpisë dhe pranë saj ka shkuar Donaldi i cili është munduar të zbulojë se çfarë e mundon por kjo e fundit ka preferuar të qëndrojë në héshtje.

Pasi është qétësuar dhe ka marrë vetën nën mbéshtétjen e Donaldit, gjendja e saj stabilizohet dhe çdo gjë i rikthehet normaliteti duke mos na lënë të kuptojmë se çfarë e ka munduar aq shumë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!