Sara Hoxha do të bëhet së shpejti këngëtare? gruaja e Ledrit habit të gjithë…

Çifti Vula janë ndër dyshet më të preferuara të ShowBizit shqiptar.

Që kur Ledri prezantoi publikisht partneren e tij Sara Hoxhën ajo u bë shumë sociale me ndjékësit dhe fama e saj u rrit me ritme të shpejta.

Ajo hap bashkëbisedime të shpeshta me  ndjékësit në rrjetin Instagram dhe nuk nguron t’i përgjigjet secilit pavarësisht llojit të pyetjes.

Kjo pasi Sara shquhet për përgjigjet e shpejta, thùmbuese dhe pikante ndaj kujtdo që e cénon sado pak, qoftë edhe përmes komenteve në rrjete të ndryshme sociale.

Pasi çifti në fjalë u bekuar me një princeshë, e quajtën Poem Blu dhe tashmë profili i tyre është i tejmbushur me foto e video familjare apo të vetë vogëlushës.

Madje Sara i ka hapur dhe një llogari të saj në Instagram ku poston shpesh foto me imazhin e Poem apo video të ndryshme duke numëruar kështu një numër të madh ndjékësish, pëlqimesh apo komentesh.

Në një foto postuar së fundmi shihet Sara në një studio muzikore, me kufje të mëdha në vesh, përpara mikrofonit teksa po këndon.

Mos vallë Sarën do e shohim edhe këngëtare tani? Në shkrimin e fotos thuhej : “Duke ndryshuar karrierën. Kini vëmëndje!”