Ballina Magazina Sara Hoxha do të bëhet së shpejti këngëtare? gruaja e Ledrit habit...

Sara Hoxha do të bëhet së shpejti këngëtare? gruaja e Ledrit habit të gjithë…

Çifti Vula janë ndër dyshet më të preferuara të ShowBizit shqiptar.

Që kur Ledri prezantoi publikisht partneren e tij Sara Hoxhën ajo u bë shumë sociale me ndjékësit dhe fama e saj u rrit me ritme të shpejta.

Ajo hap bashkëbisedime të shpeshta me  ndjékësit në rrjetin Instagram dhe nuk nguron t’i përgjigjet secilit pavarësisht llojit të pyetjes.

Kjo pasi Sara shquhet për përgjigjet e shpejta, thùmbuese dhe pikante ndaj kujtdo që e cénon sado pak, qoftë edhe përmes komenteve në rrjete të ndryshme sociale.

Pasi çifti në fjalë u bekuar me një princeshë, e quajtën Poem Blu dhe tashmë profili i tyre është i tejmbushur me foto e video familjare apo të vetë vogëlushës.

Madje Sara i ka hapur dhe një llogari të saj në Instagram ku poston shpesh foto me imazhin e Poem apo video të ndryshme duke numëruar kështu një numër të madh ndjékësish, pëlqimesh apo komentesh.

Në një foto postuar së fundmi shihet Sara në një studio muzikore, me kufje të mëdha në vesh, përpara mikrofonit teksa po këndon.

Mos vallë Sarën do e shohim edhe këngëtare tani? Në shkrimin e fotos thuhej : “Duke ndryshuar karrierën. Kini vëmëndje!”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Edhe pse u tërhoq nga ekrani, Xhemi Shehu do rikthehet sërish dhe gjejeni pak se ku! (VIDEO)

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rrapi, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Goca dhe Gra’. Salsano Rrapi nuk i ka shpëtuar ‘pyetjes...

Çméndet Monika, i kërkon Donaldit puthje në buzë! (VIDEO)

Sot në “Big Brother VIP” ka qenë dita e dënímeve dhe Donaldi është dénuar t’i përgjigjet çdo gjëje “Po”. Pjesë nga biseda: Monika: Unë dua të...

Iliri sheh gruan në ëndërr dhe shpreh dëshirën e pazakontë (VIDEO)

liri ka rrëfyer ëndrrën e tij me Emanuelën dhe planet për tu bërë me fëmijë të dytë. Gjatë një bisede me Einxhelin, u shpreh se...

Konkurrenti i PërPuthen shòkon me deklaratën e tij: Ne nga Dukagjini nuk i përmendim gratë! (VIDEO)

Eduard Kuçi është rikthyer përsëri në “Për’Puthen” dhe sot ishte takimi i tij i parë me Ana Lleshin. Ana e pyeti se përse ka vetëm...

A e pëlqen Fjoralba, DJ DAGZ si të dashurin e shoqes së saj të ngushtë Einxhel? Ja reagimi i saj!

Një nga lidhjet e krijuara brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” ka qenë ajo mes Einxhel dhe Dj Dagz. Teksa Dagz ka dalë tashmë...
error: Alert: Content is protected !!