E ftuar në “Pardon my French”, aktorja e humorit si dhe moderatorja e disa programeve televizive, Rudina Dembacaj flet për herë të parë eksklùzivisht në lídhje me detajet e dasmës dhe të ftuarit e pranishëm.

Ajo tregon se e kujt ishte idea e xhubletës-brez e modeluar sipër vellos dhe se kush e realízoi dhe jo vetëm kaq, por fakti që e bija ishte shoqëruese në altar gjithashtu la vend për diskutim.

Të ftuarit në dasmën e Rudinës ishin të shumtë, nuk mungonin personazhet publike, por ai që térhoqi vëmëndjen e portaleve dhe mediave online ishte prania e ish-konkurrentit  të “Për’Puthen” Rinian Leka.

Ajo rréfen se Riniani ishte mik i Markut, ndaj nuk mungonte dot në dasëm të tyre, por jo vetëm kaq, ajo shtòn se fakti që Riniani u bë pjesë e Për’Puthen, ishte vetëm falë saj.

“Riniani është i njohuri i Markut. Tek “Për’Puthen” unë e çòva në fakt.

Ai donte me patjetër të ishte pjesë e “Për’Puthen” dhe më pyeti si të bëhej pjesë sepse nuk e dinte.

No longer long hair, and Rudina Dembacaj is waiting for her hair shortly

I nisa një foto Olsës. Olsa tha: “Qenka interesant, ma sjell në intervistë.”

Ai u thirr për një audicion dhe e kaloi me sukses duke u zgjedhur për të qenë pjesë e programit.

Më tha “Si të hy te PërPuthen?”, i thashë “Qesh!”, tak një foto Olsës!”- tregoi ajo duke qeshur.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!