Sapo startoi java në Për’Puthen, Ritvana merr vendimin të lë studion dhe programin në mes pas një debate të fortë që nisi me Jurgenin dhe vazhdoi me opinionistin Arjan Konomi.

Ajo shkéli rregullat disa here duke u takuar me konkurrentet jashtë kamerave, gjë që është krejtësisht e ndaluar për secilin konkurrent në këtë sezon.

Ditën e djeshme, moderatorja Bora Zemani u shpreh se pas shumë këmbëngùljesh nga produksioni për rikthimin e Ritvanës në program, ajo ka kundërshtuar por asgjë nuk ishte ende definitive sipas saj.

Ndaj Ritvana në një bashkëbisedim të hapur me ndjékësit e saj në rrjetin Instagram, ajo pyetet nga fansat nëse do kemi një rikthim në Për’Puthen, madje ia kërkojnë diçka të tillë.

Por Ritvana e vendosur shkruan se “asgjë nuk zgjat përgjithmonë”. Ndaj tashmë të gjithë fansat dhe ndjékësit e saj në rrjete sociale nuk mendojnë se do ketë një kthim të sajin në program për të qenë sërish konkurrentë.

Ata mendojnë mundësinë e rikthimit në Për’Puthen, për një sqarim me konkurrentet dhe me vetë opinionistin, por edhe me publikun e gjerë shqiptar. Pritet në ditët në vazhdim reàgimi saj.

https://www.photojoiner.net/image/9bkCoOQW

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!