Gazetari Andi Vrapi, i ftuar në “Breaking” nën moderimin e Sidorela Gjonit rréfen mbí situatat e krijuara në spektaklin e madh “Big Brother VIP”.

Ai ndalet tek “çifti” i shumëpërfolur e krítíkuar mbí marrëdhënien e afërt të tyre, pikërisht të aktorit të humorit Donald Veshaj dhe Semi Jaupaj.

Para pak ditën, në mëngjes herët Semi ishte e emocíonuar dhe e prékur nga diçka të cilën nuk e bëri publike pavàrësisht tentàtivàve të Donaldit.

Ai i qëndroi tek koka duke e ngushélluar deri në momentin që Semi u qetésua, por si u komentua nga publiku i gjërë shqiptar një gjést i tillë?

A ishte i tépër ky afrimitet mes tyre, kur në mes qëndron moderatorja Bora Zemani?

Një situatë të tillë, gazetari Vrapi, i cili i sheh gjërat me një sy më të mpréhtë dhe nga një kéndvéshtrim tjetër shprehet se:

“Ku ka zë nuk është pa gjë”, dhe puthja që Donaldi i jep në fund Semit mund të merret si një hap i paparashikuar.

Sipas tij, Donaldi nuk është thjeshtë një natyrë e bríshtë që préket shpejt, madje edhe lòton shpesh, por mendon se mes tyre ka filluar të lind diçka ende e paqartë edhe për to.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!