Që pas dasmës së orgànízuar nga vëllai i madh ku protagonistët kryesorë që po kurorëzonin dashurinë e tyre ishin Beniada dhe Donaldi, komentet lidhur me ta nuk kane të ndalur brenda Big Brother.

Donaldi, si më i preferuari nga publiku për këtë javë, me anë të televotimeve shpreh mendimin e tij në lídhje me dyshen e lartpërmendur dhe marrëdhënien apo atë çfarë dyshja ndjejnë për njëri-tjetrin.

Në një bisedë me Granitin dhe Fifin, ai shprehet me ironi se “Beniada mund të jetë e dashuruar me Arditin, mund ta dojë shumë”.

Donaldi flet për afrimitetin me Beniadën: E di që më sheh me sy tjetër,  por… - Top Channel

Më pas ai është pròvòkuar nga Fifi në lidhje me Beniadën, duke e pyetur përse nuk e ngàcmon atë por, Donaldi tepër i mpréhtë nuk bie pre e pròvòkimeve të Fifit.

Ai i thotë se “Nuk e kam qejf, nuk kam ndjenja, nuk e bëj dot”.

Trekëndëshi në Big Brother VIP – Donald Veshaj: E kisha kuptuar që i  pëlqeja Beniadës | inFokus

Kujtojmë se pavàrësisht se Donaldi ka hyri beqar brenda shtëpisë së Big Brother VIP, ai siç duket ushqen akoma ndjenja për moderatoren e Për’Puten, Bora Zemani.

Pas takimit aq romantik të ndodhur mes tyre, duket se çifti në fjalë e kanë kapërcyer ndarjen dhe péngesat, por çdo gjë do shihet më qartë pas daljes së Donaldit nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!