Këngëtarja e njohur shqiptare Genta Islami, teksa po shijon muajt e pritjes së ëmbël, ndàn me ndjékësit e saj edhe të rejat e fundit që pritet të ndodhin.

Genta është në një lídhje me biznesmenin turk Huseiun Usta dhe mesa duket së shpejti do kemi një dasme mes çiftit në fjalë.

Një lajm të tillë na e konfirmon vetë këngëtarja me anë një videoje postuar në llogarinë e saj Instagram, ku ajo pyetet nëse kemi të reja dhe Genta pohon se kemi dy të reja.

“Pra do kemi dasëm?”, e pyet gazetari. “Patjetër, e gjete”, i kthen Genta.

Kujtojmë se Genta nuk e ka pranuar asnjëherë publikisht se është në një prítje të ëmbël, por fotot e konfirmojnë tashmë diçka të tillë pasi shihet barku i rrumbullakosur.

Madje flitet se këngëtarja në fjalë është në pritje të binjakëve dhe së shpejti do orgànízojë një ‘Baby Shower’ për dy bebushat e ardhshëm.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!