Një debat i fortë u zhvillua sot në shtëpinë e Big Brother, ku protagonistë ishin Arditi dhe Paloma.

Debati lindi pas pyetjes që Paloma i bëri nëse i pëlqen më shumë shoqëria me meshkujt apo me femrat.

Ndërkohë Arditi kërkonte që ajo t’ia bënte pyetjen hapur.

Tensiohet situata / Paloma ngre zërin dhe pyet Arditin nëse ai është gay: "Hajde, a do ta provosh ti?" (VIDEO) - Lifestyle

“Nuk e kam për tùrp të të pyes a je gej, Ardit, të të vijë tùrp nëse mendon këtë gjë,” tha Paloma.

“Po mirë pra më pyete një herë të thashë jo, a do ta provosh ti?,” u përgjigj Arditi.

“Po pse të djég kaq shumë?,” iu kundërpërgjigj Paloma.

Që në nisje të puntatës së sotme në shtëpinë e famshme pati debate të forta mes banorëve.

Mollë sherri u bë pyetja që Paloma i bën vazhdimisht Arditit nëse është “gay” apo jo.

“Ti ia ke bërë téndéncíoze, nuk i pyetet 3 herë 3 ditë rresht e njëjta pyetje, për ta bërë të ndíhet kéq,” i tha Donaldi.

Ndërsa Paloma tha se kurrë nuk do ta gjykonte edhe nëse do të ishte gej, sepse ka një familje dhe nuk do të dalë mendje mbyllur.

Këtu ka ndërhyrë ashpër Arjola që i tha: “Po për familjen e tij a mendove pak? Po rri o Paloma boll se na acarove, ia ke bërë me tendencë”.

Arditi i ka bërë të qartë se Paloma po bën lojë të písët ndërsa nuk hezíton të bëjë një batutë për ndjekësit e tij në rrjete sociale teksa thotë se do jetë bërë radhë e madhe.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!