Ndër çiftet më të pëlqyera të ‘ShowBizit’ shqiptar janë edhe aktori humorit Olsi Bylyku dhe këngëtarja Egli Tako.

Dyshja në fjalë janë në një lídhje prej vitesh tashmë dhe çdo detaj tyrin e bëjnë publik përmes rrjeteve sociale.

Në një bashkëbisedim të hapur me ndjékësit e saj në Instagram, Egli shkruan se këtë periudhë i flihej shumë gjumë, ndaj disa nga fansat e saj kanë aluduar për një shtatzëni të mundshme.

“Më duket se po pret një beb, ndoshta prandaj të vjen gjumë. Je shumë e mirë” shkruan një nga ndjékësit e saj në Instagram, ndërkohë që Egli e merr me të qeshur diçka të tillë.

“hahaha, jo, jo… po pres vetëm krishtlindjet këtë periudhë.” I kthen Egli fanses së saj përmes integrímit.

246176871 1303522560076024 7874880582005523939 n

Kujtojmë se Olsi, i dashuri saj është paragjykuar gjatë për lídhjen serioze që krijoi në moshë kaq të re (23-vjecare), pasi mund të kishte kaluar pak eksperience derisa të ishte i pjekur sa duhet për të krijuar lidhje serioze.

Por Olsi ka reàguar përmes një statusi në llogarinë e tij Instagram ku sqaron se njeriu nuk njeh moshë kur bie në dashuri.

Ai nuk e di nëse do ndodhë në moshë 15,16,17-vjeçare, por ai shprehet i gatshëm të krijojë familje me Eglin, pse jo të kenë një dasëm sapo të kryejë angazhimet e tjera.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!