Së fundmi dy reperët më të dashur për publikun Noizy dhe Mozzik kanë bashkëpunuar së bashku dhe kanë publikuar këngën e tyre më të re “Bonjour Madame” e cila është pritur mjaft mirë.

Muzika është realizuar nga Rvchet dhe Rzon Pellumb beats, ndërsa për tekstin janë kujdesur vet interpretuesit e këngës.

Për 1 javë kënga ka marrë mbi 5,4 milion klikime duke thýer rekorde.

How does your kiss differ from Silvana's? How Suela answers

Por një detaj që nuk mund të shpëtonte nga ky klip, është edhe pjesëmarrja e një konkurrenteje të “Love Story”, program dashurie që është transmetuar në TV Klan.

Bëhet fjalë për Suela Karaj e cila shihet në një shtrat krahë Mozzik dhe me parqitjen e saj të lë pa fjalë.

Ky është bashkëpunimi i parë mes Mozzikut dhe Noizyt, të cilët vetëm pak orë para se të publikonin këngën, i përshëndetën fansat e tyre përmes një lídhjeje direkte me ta në Instagram.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!