Ditën e djeshme, e ftuar në “Shqipëria Live”, Shqipe Hysenaj u përball me diçka që nuk e príste dhe gjésti i saj la shumë për të dëshiruar ndaj edhe para ndjékësve dhe publikut të gjerë shqiptar, “hùmbi shumë pikë”.

E ftuar sërish këtë javë, në po këtë emision, Shqipja përmendi sërish borxhin që Mevlani i kishte dhe moderatorët e programit i kërkuan një ballafaqim në studio ku Shqipja pranoi.

Mbrëmjen e kaluar, mesa duket Mevlani nuk ka pranuar të jetë përballë Shqipes, ndaj për të mbyllur njëherë e mirë temën e borxhit, ai i dërgon 200 mije lek të vjetra në një zarf.

Shqipja i kërkon ballafaqim Mevlanit për fjalët e tij - SHQIP.com

Kjo e fundit, duke qenë se nuk e príste diçka të tillë, mbetet e shtàngur për pak sekonda dhe shikon çfarë ka në brendësi të zarfit, por duke qenë se programi është LIVE, nuk kishte mundësi ta kthente pas si veprim, ndàj grís zarfin me lekët brenda.

“Nuk dua asgjë nga njerëzit fàllco”, shprehet Shqipja teksa grís zarfin dhe i drejtohet Fiorit që nuk kishte pse tia jepnin ata lekët.

Mevlani i sjell lekët borxh në studio, Shqipja i gris para të gjithëve: “Njeri FALLCO…” - Loki Magazine

Videoja  u postua në rrjete sociale dhe bëri gjiron e rrjetit duke marrë shumë komente negàtive për gjestin që shqipja bëri, pasi kishte mundësi ta kthente mbràpsht zarfin dhe të kërkonte t’ia jepnin dikujt në nevojë sesa ta griste si të mos kishte asgjë brenda.

Madje për shumë nga ndjékësit e saj, ky gjést u bë vetëm për disa ‘followers’ më shumë dhe jo për ti mbyllur gojën Mevlanit apo kujtdo tjetër.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!