Marina ka ndryshuar “look” dhe është kthýer në brune.

Ka qenë vetë moderatorja ajo që ka publikuar në Instagram disa foto, ku vihet re dhe nga komentet se ndjékësit e kanë pritur mjaft mirë këtë pamje të saj.

E padyshim si përherë ajo ka shkëlqyer me paraqitjen e saj të fundit.

FOTO/ Marina Vjollca bëhet brune pas shumë vitesh - Abc News

Sjellim në vëmendje se Marina ka qenë brune shumë vite më parë, gjatë kohës që moderonte në Top Channel.

Bukuroshja është në pritje të ëmbël dhe së bashku me bashkëshortin e saj, artistin e njohur, Getoar Selimin së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Para se Marina të konfirmonte shtatzëninë, “Prive” raportoi se ajo është në muajin e katërt të shtatzënisë dhe se pret të bëhet nënë e një vajze.

Pas këtij lajmi, menjëherë kanë nisur alùdimet e ndjékësve se si dyshja mùnd të ia vendosin emrin të voglës së tyre dhe mbase mùnd të kenë rënë në “gjùrmët” e duhura.

Para disa kohësh, Geti foli për biznesin e tyre me emrin “Marget”, një bashkim i tre shkronjave të para të emrave të tyre dhe po ashtu nuk përjashtoi mùndësinë që këtë emër t’ja vendosin fëmijës që do të presin.

Akoma nuk dihet nëse kjo është zgjedhja e tyre për pàgëzimin e fëmijës që pritet të vijë në jetë, por kjo mbetet për t’u konfirmuar ose jo nga vetë çifti.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!