Getoar Selimi është ndër këngëtarët më për pëlqyer në stilin rep, jo vetëm si një këngëtar i arritur por si një artist.

Kujtojmë se Getoari dhe Marina, bashkëshortja e tij, janë në një pritje të ëmbël, gjinia e së cilës nuk është bërë ende e ditur.

Getoari njihet për “fíksimin” e tij ndaj flokëve dhe mjékrës, në një intervistë të dhënë nga Marina, ajo rréfen se në tualetin e tyre ka me qindra produkte për përkujdesen e mjékrës dhe flokëve të Getoarit.

Por në një postim të bëri së fundmi në rrjete sociale nga vetë Getoari, ai shfaqet me flokët e prerë anash në zero e ndërsa para flokët ishin të fryra lirisht.

Marina rishpërndan foton duke e krahasuar këtë të fundit me një dhi dhe sipër fotos shkruan “goat” duke bërë tag bashkëshortin e tij Getoar Selimi.

Fotoja u bë vírale vetëm pak minuta pas postimit dhe po komentohet dhe rishpërndahet nga të gjithë fansat e tij, për këtë stil qesharak te Getoarit, siç nuk e kishim parë kurrë më parë.Ghetto Geasy befason fansat, publikon foto duke punuar një argjilë - Sinjali

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!