Shtëpia më e famshme në Shqipëri po vjen. Vetëm pak orë na ndajnë nga startimi i spektaklit më të kërkuar nga publiku i gjerë shqiptar dhe jo vetëm.

Shtëpia më e famshme e Shqipërisë, mbrëmjen e sotme, në orën 21.00 do hapë dyert për banorët e saj, por këtë radhë ka një ndryshim, aspak të vogël.

Ata janë të gjithë personazhe VIP, në rrugëtimin e tyre ata do t’i nénshtròhen rrugëve të pazakonta brenda një shtëpie që askush se kishte imagjinuar, larg luksit dhe larg komunitetit të jetës së përditshme.

Syri Big Brother Vip është ndézur dhe po xhíron konkurrentet e pare.

Cili personazh VIP mendoni që do futet në shtëpinë më të famshme në Shqipëri?

Në një postim të bërë së fundmi nga moderatorja Arbana Osmani në llogarinë e saj Instagram, shihet një konkurrentë bionde e cila është në fazën e pas anàlízave.

E hapim foton me shpresën për të zbùluar identitetin e personazhit të parë që do futet në shtëpinë e BBA VIP, por sa më tepër e shohim, aq më tepër i largohemi ngjasimit me ndonjë emër konkret.

Në një postim të bërë së fundmi nga faqja zyrtare e BBA dhe në foto shihet fare qartë imazhi i aktores së humorit, të spektaklit të madh Portokalli, Arjona Demiri.

“Arjola Demiri është zyrtarisht banorja e parë e konfirmuar”, shkruan mbi foton e saj, faqja zyrtare e Top Channel si dhe Big Brother Alania VIP.

Arjola Demiri zyrtarisht banorja e parë e konfirmuar në Big Brother Vip -  Top Channel

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!