Konkurrentet e programit të dashurisë “Për’Puthen” tashmë janë në qendër të vëmendjes dhe nga fama e marrë në vetëm këto pak javë trànsmeton, filluan kërkesat për bashkëpunim.

Fjala është për bukuroshen brune, Iriada e cila në një video postuar në profilin e saj Instagram bën me dijë pjesëmarrjen e saj në një videoklip të reperit Mato Lale.

Një pjesë e shkurtër e klipit, u postua në llogarinë e Adës duke zbùluar kështu pozicionin e saj si modele në këtë videoklip dhe komentet ishin të shumta, mbí zotëronin ato pozitive.

Ada e “Për'puthen” dhe MatoLale bashkë! A janë ata në një lidhje? -  TiranaNews

Ada është ndër konkurrentet vajza e cila ra në sy për format e saj fizike që në puntaten e parë, të prezantimit në programin Për’Puthen.

Ajo u kritikua shumë për ndërhyrjet e shumta plastike të bëra në trup dhe fytyrë, duke hùmbur kështu natyralitetin e saj.

Pikërisht kjo bëri që Ada të reagonte publikisht duke i kërkuar ndjékësve të ndalojnë për një moment pasi ky është trupi saj dhe jeta saj, ndaj nëse ajo ndihet mirë do vazhdojë me të njëjtin ritëm.Ada pozon super provokuese, reperi shqiptar nuk i reziston konkurrentes së  “Përputhen” (FOTO LAJM) – Albeu.com

Por ndryshe shihet nga një artist, pasi Ada është një vajzë që bën figurë dhe térhéq vëmendje që nga larg ndaj kush nuk do ta donte pjesë e një videkolipi një bukuroshe të tillë.

Ajo që tërhoqi vëmendje në postimin e Adës ishte gjithashtu edhe zemra kuqe që Bajo kishte vënë në koment.

E cila mori me qindra pëlqime, por edhe komenti i Mato Lales, gjë e cila shtoi dyshímet se në këtë projekt do bashkëpunonte me Bajon.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!