Ka ndodhur jo rrallë herë që personàzhet publikë të bëjnë xing me veshjet e tyre madje edhe brenda së njëjtës ditë, apo të ftàar në të njëjtin emision.

Diçka e ngjàshme ka ndodhur me dy ish-konkurrentet e programit të dashurisë Për’Puthen, të sezonit të kaluar dhe bëhet fjalë pikërisht për Antonela Berishën dhe Ledjana Prengën.

Dy bukuroshet të cilat u kthyen në rivale me njëra-tjetrën për shkàk të Mevlanit, i cili u detyrua të réfuzojë Antonelën dhe të deklarohet çift me Ledjanën.

Ndriçojnë nuset e mia sot”, Ledjana dhe Antonela nuk e pranojnë komentin e  Mevlanit - Top Channel

Lídhja e tyre nuk zgjati shumë pas mbarimit të sezonit, kjo solli një miqësi mes tij dhe Antonelës, e cila mbaroi pak ditë më parë ku Mevlani rréfeu se i mungon akoma Ledjana.

Vetëm pak ditë më parë, Ledjana postoi në profilin e saj Instagram një foto me veshje mjàft pròvòkuese, por ku e kemi parë më herët këtë veshje?

Pikërisht në trupin e bukuroshes bionde, Antonelës, e veshur në programin “Top Arena” por cilës nga ish-konkurrenteve i ngjàn më bukur ky model sénsual në trup?https://www.photojoiner.net/image/3G4rOqln

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!