Juli Çela, konkurrenti më i ri i sezonit të tretë të programit të dashurisë “Për’Puthen” është shpesh i komentuar për shpërthimet e tij në studio për shkàk të debàteve të krijuara në situata të caktuara.

Ai tërhòqi vëmendjen që në puntatën e parë të programit, me prezantimin e tij  ku kishte përzgjedhur shprehjen “I dua aq shumë femrat, saqë po të isha femër, do isha lézbíke”.

Vëmendje tërhòqi edhe paraqítja e tij, fiziku dhe fytyra e kuruar dhe me pírsíng, mënyra e të artíkuluarit të fjalëve dhe gjesteve në studio.

Kapet 'mat' Juli i “Për'puthen 3”, i zbulohet partneri - SHQIP.com

Shpesh ai u oféndua edhe për oríentímin e tij séksual, pavarisht se nisur nga pjesëmarrja e tij në këtë program, diçka e tillë bíe poshtë për vetë faktin e ky ‘Reality Show’, mundëson njohjen e dy gjinive të kundërta me njëri tjetrin.

“Vipat e Bllokut”, një faqe që demaskon personazhet publike në rrjete sociale, ka vénë re diçka të veçante që tërhòqi vëmëndjen e ndjékëve sapo u postua.19 vjeçari i Përputhen: Aq shumë i dua vajzat saqë po të isha vajzë do  bëhesha lesbike | CNA.AL

Profili i Julit në bio ka të shkruar “/njerëz që qëndrojnë” dhe e ka të shoqëruar me një zemër ngjyrë blu, por në të njëjtën kohë edhe bio-ja e një profili të panjohur për publikun, Enea Bitri i cili gjithashtu ka të njëjtën bio me Julin, por jo vetëm kaq, ai ndíqet nga Juli në Instagram.

Kjo ka ngjallur dyshime se mës dyshes në fjalë mund të kemi një lidhje të mundshme.https://www.photojoiner.net/image/sc1EjG1D

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!