Ashtu sic do të dielë në ekranin e Top Channel, na shoqëron programi “E Diell” me rubrika të ndyshme  e plot të ftuar të shoë bizzit.

Ish-konkurrentja e ‘Për’Puthen’, Jasmin Kadriu, e ftuar në rubrikën e Edi Manushit, “Në Trotuar” flet për eksperiencën e saj në marrëdhënie me prindërit e ish të dashurit.

Kujtojmë se Jasmina ka rrëfyer kohë më parë se ka bashkëjetuar me të dashurin e saj dhe më pas edhe me familjen e tij, pas i dashuri saj ishte shumë i lidhur me të ëmën.

Jasmin Kadriu: Nuk vishem dot në këtë mënyrë kur…. E Diell 17/10/2021 - Top  Channel

Madje ajo shton se “të dashurin tim e telefononte edhe në 3-të mëngjesit për ta pyetur nëse do vinte në shtëpi të flinte atje apo flinte me mua dhe ai gjithmonë më thoshte, “do ndryshojë më kalimin e kohës”- rréfen Jasmin.

Por që me kalimin e kohës gjërat vetëm agràvuan, tregon Jasmin, saqë situata e tyre shkoi në ndàrje.

Duke diskutuar në lídhje me veshjet, thàshethemet, pérgojímet e vajzave që vishen ekstràvàgante, Jasmina tregon se ajo është e përshtatshme me ambientin ku është.

Pra në kohën kur jetonte me prindërit e të dashurit ajo nuk vishej dot “ekstràvàgante” pasi dukej sikur po tregonte mungesë respekti ndaj tyre, por kur jeton vetëm, pse jo të mos vishesh atë që ti vetë ndihesh rehat, shton më tej Jasmina.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!