Big Brother Vip tashmë startoi sezonin e ri, pas 4-vitesh shkëputje nga ekrani madh i Top Channel dhe ashtu sic u parashikua shikueshmëria ishte shumë e lartë.

Sapo banorët u prezantuan, të gjithë ishim kuriozë të shihnim se si do silleshin Donaldi dhe Semi, meqë dyshja në fjalë kanë një të përbashkët.

Bëhet fjalë për moderatoren e programit të dashurisë Bora Zemani me të cilën Semi është mike e ngùshtë prej 15 vitesh, e ndërsa me Donaldin marrédhénia e tyre dashurore mori fund në maj të këtij viti pas një lídhje më shumë se 3-vjeçare.

Por Donaldi dhe Semi duket se po shkojnë mirë, kjo u vu re që në fillim të puntatës së parë, e pastaj vijuan më tej duke qëndruar gjithnjë e më pranë njëri tjetrit.

Madje edhe shtretërit i kanë pranë. Vetëm pak orë më parë Semi u pa duke kërcyer pranë Donaldit e më vonë dyshja në fjalë provuan pishinën të vetëm, pavarësisht shiut.

 

Pra duket se mes tyre gjërat vazhdojnë të jenë si më përpara pa u ndíkuar nga moderatorja Zemani, ndaj ia vlen të themi se dyshja po sillen si dy të rritur duke mos mbajtur qëndrim në këtë bashkëjetesë.

Sipas disa prej ish banorëve të Big Brother, në atë shtëpi, qëndrimi 24/7 pa internet, TV, telefona etj, mund të ndodhi gjithçka.

Madje-madje théksojnë se mes tyre mùnd të kemi edhe diçka më shumë sesa një shoqëri e pastër, pavarësisht se kjo do ti jepte fund miqësisë 15-vjecare mes Semit dhe Borës.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!