Ndër ish-konkurrentet më të komentuara të programit ‘Për’Puthen’, të sezonit të dytë, Antonela Berisha, vijon të tërheq vëmëndjen e portaleve përmes të rejave të saj të fundit.

Në disa video postuar orët e fundit në profilin e saj Instagram përmes InstaStory, ajo ndodhet në një klinikë estetike.

Antonela tregon se kjo klinikë i besoi konturimin e fytyrës dhe mbaroi me një volum dhe formë më të theksuar të buzëve, me mollëzat, vetullat etj.

Në këtë klinikë kanë bërë ndëryrje një pjesë e madhe e konkurrenteve të ‘Për’Puthen’, si të sezonit të kaluar asht edhe konkurrentet e sezonit të ri.

Kujtojmë se Antonela ishte e ftuar së fundmi në ‘Shqipëria Live’ ku rréfeu për herë të parë prishjen e marrëdhënies së saj me Mevlanin.

Dhe sipas saj shkàk për këtë ishin bërë deklaratat e tij nëpër intervista se i mungonte Ledjana, ndërkohë nga ana tjetër flirtonte çdo ditë me mua.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!