Të ftuar në “Shqipëria Live” nën moderimin e Flori Gjinit dhe Erjona Rusit, miqtë më të ngushtë të disa prej banorëve të Big Brother VIP.

U diskutua shumë “i preferuari i publikut” Donaldi dhe më pak e votuara e cila shkon automatikisht në nominim, këngëtarja Sheila.

Lidhur me mënyrën e bashkëjetesës në shtëpinë më të vëzhguar në Shqipëri të Donaldit dhe raportin me banorët e tjerë, miku tij shprehet se po bën një lojë të pastër.

Zbulohet 'sherri' mes binjakëve Romeo dhe Donald Veshaj me menaxherin e  VIP-ave - Tirana Today

“Donaldi është më realisti aty, nuk shtíret aspak dhe çdo histori që tregon, është e vërtetë dhe pa versione, që nga ardhja e tij në Tiranë, vështírësitë që të dy vëllezërit kanë hàsur në rrugëtimin e tyre.”

Në një moment ai pohon se me Donaldin ka mbi tre vite që nuk flasin, kjo për arsye bànale, hatërmbetje nga ana e mikut të Donaldit, i cili është distancuar.

Madje shton se “Donaldi nuk e di se unë para tre ditësh jam takuar me Romeon dhe kemi pirë kafe bashkë. Por une Donaldin e njoh shumë mirë, pasi kemi ndàrë dhomën bashkë, bukën etj.”

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!