Vetëm pak ditë më parë, ndërkohë që publiku príste që mes Granitit dhe Fifit të ndodhte një puthje apo një hap që të zyrtarizonin lídhjen e tyre, Graniti bën hapin e paprítur.

Ai i rrëfen Fifit se e do shumë si person por nuk e do si të dashur.

Në fillim ajo e príti kéqas dhe pothuajse kaloi në déprésion, por çdo gjë u qetësua me kalimin e ditëve.

Tani situata është qétësuar dhe Graniti me Fifin ruajnë një raport miqësor, madje Graniti është shprehur se nuk do të krijojë një lídhje brenda shtëpisë edhe nëse do ndjente për ndonjërën nga banoret.

Por sipas gazetarit Andi Vrapi, i cili ishte i ftuar në ‘Shqipëria Live’ ditën e djeshme, u shpreh se mbrëmjen e sotme në natën LIVE të spektaklit Big Brother VIP do kemi hyrje të reja.

Bëhet fjalë për tre femra, ndër të cilat mendohet se njëra nga to të ketë pasur një histori të krijuar me Granitin, gjë të cilën presim të konfirmohet pas hyrjes së saj në shtëpi.

Por nëse diçka e tillë është e vërtetë, atëherë djaloshi nga Gjakova do bëhet pjesë e një dràme të madhe mes dy zjàrresh.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!