Kohët e fundit, Edi ishte i përfshírë në debàte të njëpasnjëshme në studion e programit më të ndjékur  e klikuar në Top Channel “Për’Puthen”.

Djaloshi 23-vjeçar i ardhur nga Zvicrra u kthýe ndér konkurrentet më të preferuar që në javën e parë të programit, por nga oféndímet e shpeshta degràdoi situatën në hùmbjen e shumë prej fansave.

Prej ditësh komentohet largimi i paprítur i Eduardit nga programi i dashurisë ‘Për’Puthen 3’. Për herë të parë reàgon vetë konkurrenti përmes llogarisë së tij në Instagram.

Ai kërkon mendimin e ndjekësve të tij përmes një videoje dhe mbí nxjérr dy opsionet (PO/JO).

Sipas tij nëse verdikti ka një përqindje më të lartë për PO, atëherë ai do rikthehet.

E papritur, konkurrenti i ri i Perputhen, kapet mat me një vajzë duke u...!  - Revista Ditore

E kundërta nëse ndjékësit e tij votojnë për ‘JO’, ai nuk do rikthehet më në programin e dashurisë ‘Për’Puthen’ të këtij sezoni të tretë.

Mesa duket fansat dhe ndjékësit e tij duan që ai të vazhdojë më tej aventurën në këtë format televiziv ndaj, rreth 78% e ndjékësve të tij votuan për Po, ndaj e presim sërish në program.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!