Mbrëmë pasi u qetësua situata mes Donaldit dhe Ilirit, banorët dekoruan kungujt për “Halloween”, teksa u zhvillua një bisedë në mës Ilirit, Fifit, Arditit, Sabianit dhe Granitit.

Ky i fundit u shpreh se e kishte marrë malli për ish të dashurën e tij, madje ka disa ditë që e përmend.

“Sa do doja ta takoja”,- u shpreh ai.

Ndjékësit e kanë parë këtë ngjàrje si një përsëritje të para disa javëve, kur Donaldi e përmendte moderatoren, Bora Zemani dhe produksioni ua mundësoi një takim.

Por, ka edhe nga ata qe e kanë parë si një lloj pròvòkimi ndaj Fifit – për ta bërë atë xhéloze.

Së fundmi Graniti zgjodhi të tregojë për Fifin dhe Ilirin historinë e tij të dashurisë me një vajzë nga Peja.

Fifi talks about her relationship with Granit: I like her but ...

“Kam bashkëjetuar me një vajzë nga Peja. U shpénzùam shumë me njëri- tjetrin pasi rrinim gjithë ditën bashkë. Erdhi një moment që gjithçka u bë tòksíke. Ama ka qenë diçka shumë e fortë”, tha Graniti.

Konkurrenti ka treguar se ajo ka qenë shumë xhéloze, duke shtuar se ajo ka qenë e vetmja vajzë që e ka dashuruar me të vërtetë.

Teksa e dëgjonte, Fifi tha se vajzat nga Peja janë më të bukurat e Kosovës…

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!