Ritvana, pas vendimit për tu rikthyer në programin e dashurisë “Për’Puthen” vazhdon njohjen me Artanin, vëllain e Mevlanit, konkurrentit të vitit të kaluar.

Artani u bë tani vonë pjesë e këtij formati televiziv kaq të ndjekur nga publiku i gjerë shqiptar, kjo pas votimit të publikut në favor të tij.

Por natyra dhe bàtutat píkante që e kàràkterízonin, u vùnë re që në prezantim të tij dhe këto bàtuta nuk i ka kursyer as në takimin që zhvilloi me Ritvanën.

Meqë i ke qejf xhirot, kalo nga shtëpia ime!”/ Plas debati mes  konkurrentëve të “Për'puthen”, 27-vjeçarja: Ti je Hirushja! – Panorama Plus

Duke qënë ende e prekur nga kritikat dhe nga kéqkuptimet e publikut në marrédhénien e Ritvanës dhe Argjendit, kjo e fundit nuk lejon më asnjë konkurrent të tregojë mungesë respekti ndaj saj, qoftë edhe përmes një batutë të kripur siç ishte ajo e Artanit.

Teksa po bisedojnë me njëri tjetrin në takim, të njihen më mirë për mënyrën e jetëses, Ritvana e pyet Artanin nëse i pëlqen më shumë bashkëjetesa apo të jetojë me familjen dhe ai ia kthen:

Si më duket hunda dhe make up', Ritvana braktis takimin me Artanin

“Mund të bësh një xhiro nga shtëpia ime të bësh pak punët e shtëpisë”

Kjo batutë aspak e këndshme për veshët e Ritvanës bëri që të lërë takimin në mes dhe të largohet duke mos i dhénë mundësi të sqarohet më tej por vetëm në studio.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!