Ballina Magazina E paprítur! Përjashtòhen dy konkurrentë nga PërPuthen (VIDEO)

E paprítur! Përjashtòhen dy konkurrentë nga PërPuthen (VIDEO)

Sot nga emisioni Për’Puthen u përjashtuan Hysen Ramaj dhe Bajo. Hyseni ose i njohur ndryshe Bushi ka pasur një kònfròntim fizik me Brunon.

Shkàk është bërë një fjalë e Brunos, ku sipas Hysenit ky i tha “E dimë shumë mirë se ç’bën ti për kamera”.

Hyseni ka menduar se ky koment i Brunos është bërë për dhuratën që ai ka bërë ndàj Nikun.

Bruno mòhon që e ka thënë këtë gjë dhe kërkoi të hapeshin kamerat.

Ndërkohë Hyseni i kërkoi falje publikut dhe produksionit, por jo Brunos pasi sipas tij ai mohon fjalët që ka thënë dhe nuk e meriton atë falje.

Hyseni tregoi se i kishte vënë kusht aùtores, Olsa Muhametit, që ose ai ose Bruno duhet të qëndronin në program.

Olsa nuk e kishte pranuar këtë lloj kushti dhe i kishte thënë të largohej.

Hyseni dhe vetë kishte marrë vendimin të largohej, por dhe vendimi i produksionit ishte përjashtími i tij.

Bruno gjatë gjithë kohës ishte shumë i qetë, pavarësisht se Hyseni e kishte ofenduar dhe nga familja.

Pjesë e gjithë kësaj u bë dhe Bajo, i cili tha se Hyseni e kishte provòkuar gjatë javës, por edhe u nxeh kur ai i përmendi familjen Brunos, të cilin e ka shok dhe e mbrojti.

Për shkak se situata u agràvua, Bajo u përjashtùa.https://www.photojoiner.net/image/HAHiLgGw

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!