Donald Veshaj, aktor i humorit, këngëtar shumë i suksesshëm dhe së fundmi edhe moderator në emisionin “Binjakët” që e prezanton bashkë me vëllain e tij.

Ai është tashmë konkurrent në shtëpinë më të famshme në Shqipëri “Big Brother Albania VIP” dhe që në prezantimin e tij ai tërhoqi vëmëndjen e portaleve dhe mediave rozë.

Kërkesa që ky i fundit i bëri vëllait të madh ishte “Dua një femër që ta ketë kohën plot”.

Pas aktrimit, vëllezërit Veshaj sjellin një projekt muzikor (VIDEO) – Dosja  AL

Kjo u mor direkt si një thùmb për ish të dashurën e tij moderatoren Bora Zemani.

Por ai që po e ndjen mungesën e Donaldit sot më shumë se kurrë është binjakut i tij, Romeo, i cili nuk ka kaluar asnjë ditë nga jeta e tij pa u takuar me të vëllanë, madje edhe pushimet në Spanjë këtë verë i kaluan sëbashku krah partnereve.

Romeo dhe Donald Veshaj tregojnë se kur e kanë humbur virgjërinë

Në një postim të orëve të fundit në profilin e Romeos, ai shkruan sipër imazhit të Donaldit vëllait të tij:

“Prej këtij plerës jam gjysmë sot. Shpirti vëllait, ti e di që jam aty me ty me gjithë enérgjínë time! Luv y bro.”

E si mùnd të ishte ndryshe ky dedikim nga Romeo, ku të gjithë e njohim për natyrën e tij kàrizmàtike dhe shumë të dashur.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!