Ardhja e moderatores së programit “Për’Puthen”, në shtëpinë më të vëzhguar në Shqipëri “Big Brother Albania VIP” u komentua gjatë në rrjete sociale por edhe nga vetë banorët brenda shtëpisë.

Diçka e tillë, komente “pa vend” kanë rënë edhe në veshin e Donaldit sëfundmi, ndàj mbrëmjen e së premtes, në spektaklin LIVE të “Big Brother Albania VIP”, ai gjen hapësirë për të folur në lídhje me këtë situatë.

Kujtojmë se ndër banorët me të cilët Donaldi ka më shumë mosmarrëveshje është Monika, e cila e thotë hapur se Donaldi ka hyrë me Semin brenda shtëpisë dhe po luajnë dyshe.

Arrogant, immature" / Monika Lubonja explodes and leaves nothing unsaid  about Donald: He has offended me so much that ... - Gossip

Madje shtòn gjithashtu se edhe ardhja e moderatores së PërPuthen, ishte gjithashtu e paramenduar nga të tre, në këtë mënyrë do ndikonin pozitivisht tek publiku dhe do siguronin disa kohë më shumë brenda .

Ndàj lídhur me të tilla fraza dhe mendime të banorëve por edhe të shumë nga ndjékësit e zjàrrtë të këtij ”Reality Show’ ‘Big Brother VIP’, Donaldi vendos pikat mbi “i”.

Plas sherri mes Monika Lubonjës dhe Donald Veshajt në “Big Brother” (VIDEO)  | BoldNews.al

Fillimisht ai ka kërkuar të mos përmendet më as edhe një herë emri i Bora Zemanit brenda kësaj shtëpie, sepse marrëdhënia e krijuar në atë takim është shumë privat dhe i takon vetëm atij dhe Borës.

“Fillimisht doja të flisja me sítuatën në lídhje me Borën që përmendet non stop. Unë prandaj dhe thashë më përpara “no comment”, nuk dua ta diskutoj më atë situatë se ndoshta dhe përdoret për kéq. Është një gjë që më përket mua dhe asaj. Unë i shpreha ndjenjat e mia, gjërat që doja të bëja i bëra dhe unë nuk dua të komentoj më se jam këtu për tjetër gjë”, tha ai.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!