Vetëm pak javë më parë, autorja e programit të dashurisë Olsa Muhameti hapi audicionet për hyrje të reja në grupin e konkurrenteve vajza.

Pamvarisht se në program janë 5 vajza, dhe cdo gjë është e programuar mjaft mirë, cdo ditë transmetohet takimi i secilës nga konkurrentet dhe çdo të premte bëhen përzgjedhjet e takimeve për javën e ardhme.

Mesa duket, këtë fundjavë do kemi një hyrje të re në Për’Puthen Prime.

https://www.photojoiner.net/image/BJnJKEcZ

Burime nga mediat online të ndryshme bëjnë me dije se vajza në fjalë quhet Antonia Gjoka.

Është përfolur edhe më herët në lídhje me përzgjedhjen nga numri i madh i audícioneve që janë realízuar dhe sonte në PërPuthen Prime do njihemi me Antonian.

Vajza në fjalë ndíqet nga pjesa më e madhe e konkurrenteve aktual në Për’Puthen, në profilin e saj Instagram.

Por si do jetë karàkteri dhe natyra e saj? Këtë do e mësojmë sonte, në ekranin e Top Channel, nén moderimin e Bora Zemanit, në orën 21.00.

Makina e se vërtetës; A janë vajzat e sinqerta? – Përputhen Prime, 7 Shkurt  2021 - YouTube

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!