Ashtu siç do të marte në ekranin e Top channel na shoqëroi spektakli LIVE i “Big Brother VIP” nën moderimin e Arbana Osmanit.

Kjo fundjavë ishte e mbingarkuar emocíononalisht për shumë nga banorët e këtij ‘Reality Show’, specifikisht për Fifi, e cila kaloi një krízë pas “ndarjes” nga Graniti.

Po atë ditë, të dy kanalet ku trànsmetohet “Big Brother” filmuan vetëm pamjen e ambientit  të jashtëm të shtëpisë.

Mënjherë publiku i gjerë shqiptar alùdoi se gjendja shëndetësore e Fifit ishte përkéqësuar  për shkàk të situatës së krijuar me Granitin.

Pamje të tilla, kur Fifi nuk ndihej mirë psíkologjíkísht nuk u trànsmetuan në ekran, kjo për të ruajtur imazhin e këngëtares në fjalë.

Gjatë mbrëmjes LIVE, natën e kaluar, Arbana u shpreh se Fifi ka folur për pròblemet e saj me shëndetin mendor dhe kishte kërkuar të mos flisnim për to.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!