Bruno Shemsho është ndër konkurrentet më të pëlqyer nga vajzat brenda programit të dashurisë ‘Për’Puthen’ dhe jo vetëm por edhe nga publiku i gjerë.

Ai është ndër të vetmit që ka qëndruar në rresht të parë që nga puntata e parë e këtij sezoni të tretë të programit duke zhvilluar takime me pothuajse të gjitha vajzat.

Në postimin e tij të fundit në rrjetin Instagram, ai shihet nën shoqërinë e këngëtares shqiptare Kida dhe mbí foto ka vendosur emoji pijesh me gaz dhe ‘burger’.

Bruno i “Për'puthen” takohet me Kidën! Çfarë i bëri bashkë? - Kosova Sot

Sic duket dyshja simpatike kanë shijuar një përgatitje të shijshme ‘Fast Food’-i sëbashku.

Djaloshi nga Delvina është shumë aktiv në rrjete sociale dhe ndan me ndjékësit e tij foto dhe video nga përditshmëria.

Bruno Shemsho dhe kengetarja Kida shihen te perqafuar sebashku! Ata te dyjane… - YouTube

Bruno edhe më herët kishte provuar ekranin qoftë si pjesë e videoklipeve apo i ftuar nëpër emisioni si figurant, por fama që po merr tani nga Për’Puthen i ka tejkaluar të gjitha.

Kujtojmë se këtë javë Bruno nuk është i përzgjedhur nga vajzat për takime, pasi një pjesë e mirë e tyre zgjodhën djemtë që u bënë pjesë e programit vetëm javën e kaluar.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!