Takimi i fundit i kësaj jave ishte mes Alvisës dhe Brunos, takim ky shumë i gjetur, pikërisht në shtëpinë e Brunos, ku ky i fundit gatuan për të.

Që në hyrje, ky takim duket shumë romantik dhe në fakt ashtu është nén shoqërimin e një gote vere, që ta sjellë më në qef edhe Alvisën.

Pasi hëngrën darkë, ata u ulën gjysme të shtrirë në divan, të përqafuar, mbéshtetur tek njëri-tjetri duke folur për tema delíkate siç është puthja.

Një lëmsh i madh në takimin Alvisa-Bruno. Hyseni ndërhyn dhe zbulon detaje  nga e shkuara - Përputhen - YouTube

Por jo çdo gjë po ecën aq mirë sa duket në fillim, pasi në një moment përmendet edhe Bashkimi, me të cilin Alvisa realizoi takimin e parë.

Alvisa: Pse më rri si e bukura shejtan? Më ndihmo pak.

Bruno: I dua gjërat gati, jo të më futësh në punë.

Alvisa: Atëherë po i bëj gjërat gati.

Bruno e fton në shtëpi, Alvisa nevrikoset dhe “kërcënon” se do largohet  (FOTO) - Top Channel

Bruno: Ke ndonjë gjë alérgji?

Alvisa: Kam grérëzat, meqë ti je shumë i mirë kam fríkë se të hanë grérëzat.

Bruno: Pse më dukesh si në tensíon?

Alvisa: Jam top fare.

Alvisa dhe Bruno tepër të afërt në takim, çfarë ndodhi pas “gotës së verës”  (FOTO) - Top Channel

Bruno: Kur ia héq kokën karkalecit, më duket sikur i prét shpresat dhe më pëlqen shumë.

Alvisa: Ne nuk e lamë kështu, e lashë takimin… Karkaleci nëse është këtu, i ka ikur shpresa. Tu ca telefoni…

Bruno: Po kemi njerëz. Ty nuk të shkruajnë?

Alvisa: Po më shkruajnë.

Alvisa dhe Bruno të përqafuar gjysmë shtrirë në divan – Përputhen, 8 Tetor  2021 - Top Channel

Sigurisht që si një e tretë xhéloze nuk mund të mungonte as ndërhyrja e Mikelës, e cila írrítohet me Alvisën pasi kjo e fundit reàgon shumë ndryshe në backstage dhe ndryshe në studio.

Shumë nga konkurrentet në studio kanë vënë re një pëlqim të Alvisës ndàj Bashkimit dhe shumë prej tyre po akùzojnë  Alvisën se përdori Bruno për të bërë xhéloz Bashkimin.

Bruno dhe Alvisa ishin shumë të afërt në takimin e tyre dhe kjo u duk qartë në fund kur u ulën në divan dhe u përqafuan duke shijuar edhe prékje e puthje.

Në një moment, Bruno nisi ta pyeste Alvisën se si i pëlqen puthjet, spontane apo me planifikim dhe ajo iu përgjigj se i dëshiron me planifikim.

Bruno kishte përgatitur makarona për Alvisën, e cila ishte kujdesur që të zgjidhte gotën e verës.

Alvisa e zbùloi që në fillim se ishte hera e parë që dikush gatuante për të. Më pas, filluan prékjet me duar dhe nuk munguan puthjet në faqe. Të dy dukeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe për këtë thanë se ndikonte edhe “gota e verës”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!