Takimi i papritur i Donaldit dhe Borës mbrëmjen e sotme gjatë natës LIVE të spektaklit “Big Brother Albania VIP” do mbetet kryetema e ditëve në vazhdim për median rozë .

Mesa duket dyshja në fjalë, të cilët i dhanë fund lidhjes së tyre 3-vjeçare, në maj të këtij viti, ndjejnë akoma për njëri tjetrin dhe këtë na e konfirmuar edhe vetë ata pas puthjeve dhe përqafimeve që i dhuruan njëri-tjetrit.

Bora u fut brenda shtëpisë së Big Brother për t’i treguar mbështetje Semit në rrugëtimin e saj dhe për t’i thënë se beson 100% tek ajo dhe synimet e saj.

A do te rikthehet Bora me Donaldin perseri ?! - YouTube

Por prezenca e Borës në atë shtëpi shtoi dëshirën për ta takuar edhe të dashurit të saj, Donaldit, i cili rrémbeu një trëndafil të bardhë dhe ia dhuroi Borës në dhomën e surprízave.

Mëritë ndàj njëri-tjetrit sikur u shùan sapo ato shikuan dhe prekën njëri-tjetrin, më pas mes tyre nuk kishte më fjalë veçse puthje dhe përqafime.

Ka mbaruar…”/ Ribashkimi! Takimi&puthja e Borës dhe Donaldit, çfarë ndodhi  në 'BBV' – Dosja AL

Aq sa në një moment aq romantik, Donaldi léshon një batutë që thyen tërë akujt mes tyre dhe së bashku me publikun në studio plasin të qeshurat “Po më duket vetja si Olsi, me Noçen”.

Kujtojmë se Olsi dhe Noçja ishin banorë të shtëpisë së Big Brother1, ku nuk i kursyen puthjet plot pasíon ndàj njëri-tjetrit, pavàrësisht vëzhgimit të kamerave, ndaj mbeten ndér çiftet më të komentuara të atyre viteve.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!