Ballina Magazina Bajo shpérthén kéq për frazën e famshme pas ikjes nga PërPuthen (FOTO)

Bajo shpérthén kéq për frazën e famshme pas ikjes nga PërPuthen (FOTO)

Vetëm pak ditë më parë, gjatë një debàti të nxéhtë mes Eduardit dhe Bajos, ky i fundit deklaron me íroni se: “Nëse ti je Princ, atëherë unë jam Zoti”.

Por kjo fazë u keqpërdor nga vetë Edi i pari i cili préu videon dhe publikoi vetëm pjesën kur Bajo shprehet se “unë jam Zoti”, ndàj portale të shumta shkruan në lídhje me këtë deklaratë të fortë të tij.

Nisur nga këto lajme në qarkullim, ndjékësit shpérthýen në komente negative dhe fýese, plòt oféndime ndaj konkurrentit të këtij sezoni të tretë të Për’Puthen Bajo.

https://www.photojoiner.net/image/HAHiLgGw

Situata àgràvoi, ndàj Bajo u ndje i detyruar të sqarojë edhe një herë përmes një statusi në llogarinë  tij në Instagram, ku shkëpùt frazën e plotë bashkangjítur me “une jam Zoti”.

Ai tregon se është një djalë fetar dhe se nuk do e krahasonte veten kurrë me Zotin, por në situatën e krijuar si shprehet se është Zot i vetes dhe nuk lejon askënd të kéqinterpretojë apo të shtrembërojë fjalë të thëna nga vetë ai.

Përmes një InstaStory të gjatë ai shkruan “Unë jam Zot, është përdorur në formë batute dhe kundërpërgjigjeje të sùlmit të bërë ndàj meje me pjesën e Princit. Dhe batuta ime ka qenë e tillë, “Nëse ti je Princ, atëherë unë jam Zot”.

https://www.photojoiner.net/image/gPtQcsRh

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

“Portokallia” mbyllet përfundimisht? Pas déshtímit me “Kosheren”, Altin Basha sjell projekt të ri (VIDEO)

Nëse i hedh një sy profilit zyrtar të Top Channel-it në Youtube, kupton se programi më i dashur për shqiptarët është “Portokallia”. Kjo vlen sidomos...

Edhe pse u tërhoq nga ekrani, Xhemi Shehu do rikthehet sërish dhe gjejeni pak se ku! (VIDEO)

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rrapi, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Goca dhe Gra’. Salsano Rrapi nuk i ka shpëtuar ‘pyetjes...

Çméndet Monika, i kërkon Donaldit puthje në buzë! (VIDEO)

Sot në “Big Brother VIP” ka qenë dita e dënímeve dhe Donaldi është dénuar t’i përgjigjet çdo gjëje “Po”. Pjesë nga biseda: Monika: Unë dua të...

Iliri sheh gruan në ëndërr dhe shpreh dëshirën e pazakontë (VIDEO)

liri ka rrëfyer ëndrrën e tij me Emanuelën dhe planet për tu bërë me fëmijë të dytë. Gjatë një bisede me Einxhelin, u shpreh se...

Konkurrenti i PërPuthen shòkon me deklaratën e tij: Ne nga Dukagjini nuk i përmendim gratë! (VIDEO)

Eduard Kuçi është rikthyer përsëri në “Për’Puthen” dhe sot ishte takimi i tij i parë me Ana Lleshin. Ana e pyeti se përse ka vetëm...
error: Alert: Content is protected !!