Në të gjitha mënyrat e sidomos përmes llogarisë së tij në rrjete sociale, Atdhe Xharavina ka mohuar faktin se ndjen dicka për moderatoren e Për’Puthen Bora Zemani.

Por veprimet e tij shpesh thonë të kundërtën e sidomos nëpër intervista LIVE, ku shpesh ai zihet “màt” apo në befasi nga pyetjet lìdhur me Borën dhe nuk e fshèh dot afeksionin që ka ndàj saj.

Kujtojmë se mbrëmjen e kaluar Bora ishte në shtëpinë më të famshme në Shqipëri BB, me synimin të takonte miken e saj më të ngushtë Semin dhe t’i tregonte asaj mbështjetje të plotë nga jashtë.

Por takimi saj nuk mbaroi me aq, pasi Donaldi kërkoi të takojë Borën, meqë tashmë ishte në shtëpi, vetëm pak metra larg tij dhe takimi tyre i dha një kthesë të fortë gjëndjes në të cilën ishin.

Mes tyre nuk munguan puthjet dhe përqafimet, madje Donaldi i dhuroi një trëndafil të bardhë sapo e shikoi Borën, mesa duket kemi një ribashkim aq të kërkuar nga fansat të ciftit në fjalë.

Këtë të papritur duket se nuk është përjetuar mrië nga ish-konkurenti i Për’puthen, Atdhe Xharavina, i cili postoi një video me të cilën ìronìonte takimin e Borës dhe Donaldit.

Në video ai shfaqet duket kërcyer dhe bashkangjitur shkruan “Ahh që mbaroi sezoni dasmave” duke e shoqëruar me një emoji të mërzìtur, por mesa duket u pendua dhe e fshiu shpejt, por jo aq sa të mos kàpej nga syri mprèhtë i ndjèkësve.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!