Atdhe Xharavina është ndër ish-konkurrentet e programit ‘Për’Puthen’, më të pëlqyer nga publiku i gjerë shqiptar, sidomos nga pamja e jashtme.

Tashmë dihet nga të gjithë afeksioni që ky i fundit ka ndaj moderatores Bora Zemani, pavarësisht se nëpër InstaStory mundohet ta mohojë, por në intervista del gjithmonë zbùluar.

Por kohët e fundit Atdheu është parë nén shoqërinë e mikes së Jasminës, Gloria Meshi, e cila është një modele dhe kërcimtare në shumë programe televizive të ekranit të Top Channel.

Kjo e fundit në një bashkëbisedim të hapur me ndjékësit e saj, komplimentohet:

“Se sa shumë shkojnë sëbashku me Atdheun”, pasi i kishin parë së fundmi.

Gloria, pohon diçka të tillë, madje duke i bërë ‘tagg’ Atdheut shprehet se këtë frazë ia thotë edhe vetë ai shumë shpesh.

A është në një lidhje me Bora Zemanin? Flet Atdheu: Jam i dashuruar -  POLITIKOFF

Kjo na lë të kuptojmë se Atdheu i hedh ngacmime të shpeshta modeles në fjalë.

Atdheu pranon ‘tagg’-un, madje shton “Si dy pika uji”.

Duke i lénë hapësirë vetës dhe Glories për më shumë konfídenca me njëri-tjetrin për të tilla ngàcmíme.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!