Atdhe Xharavina  është ndër konkurrentet më të komentuar e pëlqyer nga publiku i gjerë shqiptar dhe numëron një numër të madh fansash dhe ndjékësish në rrjete sociale.

Ai është ndér më të përmendurit nëpër portale e sidomos në mediat rozë e sidomos së fundmi me provòkimet e shumta që bën përmes statuseve apo përgjigjeve në Q&A.

Por siç duket, tepér i nérvòzuar e irrituar me mënyrën e trànsformimit të ndodhive të tij nga portale të ndryshme, ka sjellë edhe reàgimin e àshpër përmes InstaStory.

https://www.photojoiner.net/image/8AdFV8xo

“Po reàgoj edhe unë për herë të parë. Jo po Atdheu po i shijon thàshethémet, jo po Atdheu po i nxít me qëllím. Gjýnah disa prej jush me ju quajt “portale”, më mirë Pòrdhtale”. Jam single dhe jam i lumtur, nuk jam as me Shqipen, as me Sarën, as me gocën tjetër se na keni lodh. Na hapët barkun.”

Në një intervistë të dhënë së fundmi, Shqipe Hysenaj ka reaguar shumë keq kur është pyetur në lídhje me marrëdhënien e saj me Atdheun, madje ka refùzuar të përgjigjet duke u larguar nga studioja.

Pas kësaj, mikesha e Jasminës, Gloria, modelja dhe kërcimtarja e Top Channel, gjithashtu ka hedhur dyshime me anë të një statusi në instagram, duke përmendur Atdheun.Në një lidhje me Bora Zemanin? Reagon për herë të parë Atdheu: Jam i  lumtur… - Gazeta Shqiptare Online

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!