Në rrugën e “Don Boskos”, Në Tiranë, ka ndodhur një aksídent automobilistik.

Burime nga “Kryefjala.com” bëjnë me dije se prezent në ngjàrje ka qénë edhe ish konkurrenti i Për’Puthen, të sezonit të kaluar Atdhe Xharavina.

Mesohet se mjeti grih në dalje të gàbuar nga parking, ka godítur mjetin e bardhë tip ‘Audi’ që i përkiste Atdheut.

U përfshi në aksident në mes të Tiranës, reagon Atdhe Xheravina, ja si  është gjendja e tij shëndetësore

Ngjarja ka ndodhur ditën e enjte dhe për fat të kéq, me léndime në kokë ka përfunduar Atdheu.

Nga përplàsja e fortë ish-konkurrentit, i janë hapur ‘AairBag’ e automjetit tip ‘Audi’ dhe si pàsojë ai është lénduar lehtë në kokë.

Ky i fundit ka bërë ndonjë reàgim në rrjete sociale, përmes ‘InstaStory’ ku shkruan

“Familjarë miq e dashamirës, në pamùndësi që të jua kthej të gjithëve mesazhet secilit pas një aksidenti që kisha me makinë, faleminderit shumë nga ana juaj. Zoti ju rujt!”

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!