E diela në ekrani e Top Channel, na shoqëron më surpriza dhe të ftuar nga ‘ShowBizi’.

Në rubrikën e Manushit “Në Trotuar”, të ftuar dy ish-konkurrente të sezonit të kaluar të ‘Për’Puthen’.

Bëhet fjalë pikërisht për Jasmin Kadriu dhe Atdhe Xharavina, ku ky i fundit shfaqet me një veshje të zezë dhe në kraharor mban një fjongo rozë.

Atdhe Xharavina prek studion duke folur për sëmundjen e këtij personi... E  Diell 17/10/2021 - YouTube

Duke qenë se muaji tetor është muaji i ndërgjegjësimit të kàncérit të gjírit, Atdheu gjen rastin t’i japë kurajo personit të tij të zemrës për këtë sëmùndje që po e mundon për rreth tre muaj.

Është pikërisht mamaja e tij, që Atdheu e ka cilësuar edhe si pika e tij e dobët, e cila po vùan dhe po lùfton këtë sëmùndje prej tre muaji radhazi.

Atdheu e ka shprehur gjithmonë faktin se është shumë i dhënë pas familjes së tij dhe sidomos pas nënës dhe kjo jo vetëm për shkàk të gjendjes së saj shëndetësore të tanishme.

Ai madje shprehet LIVE “Në Trotuar” se kur të martohet, ai do bashkëjetojë me nusen dhe familjen e tij, pasi nuk do largohet kurrë  nga familja.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!