Në 19 tetor të vitit të kaluar, Arbana Osmani solli në jetë fëmijën e saj të dytë si fryt i dashurisë me regjisorin Eduart Grishaj.

Ajo lindi sërish një djalë dhe të voglin e pàgëzùan me emrin Diell.

Gjithçka e menduar në detaje, dalin pamjet nga ditëlindja

Ditët kaluan shumë shpejt dhe sot i vogli i familjes mbush 1 vjeç.

Kjo ditë është mjaft e shënuar për Edin dhe Arbanën, bekimi i të cilëve po rritet shumë shpejt.Gjithçka e menduar në detaje, dalin pamjet nga ditëlindja

Padyshim nuk kishte si të mungonte një urim mjaft i ndjerë dhe emocionues nga Arbana për Diellushkën e saj, ashtu siç e quan ajo vogëlushin e shtëpisë.Gjithçka e menduar në detaje, dalin pamjet nga ditëlindja

Me fotot më të bukura dhe me fjalët që burojnë nga zemra e një nëne, Arbana i ka bërë dedikimin më të bukur Diellit të jetës së saj.Gjithçka e menduar në detaje, dalin pamjet nga ditëlindja

“Gëzuar ditëlindjen Dielli im i vogël, dhurata më e papritur dhe më e bukur që më bëri Zoti, bekimi që më risolli besimin se mrekullitë egzistojnë dhe se Dielli mund të lindë sërish. Më ke ndriçuar jetën o Diell, të jam gjithë jetën mirënjohëse. Të do shumë mama!”- janë fjalët e Arbanës të shoqëruara nga foto ku ka shumë dashuri.

Shumë urime për Diellin!Gjithçka e menduar në detaje, dalin pamjet nga ditëlindja

Gjithçka e menduar në detaje, dalin pamjet nga ditëlindja

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!