Antonela Berisha, ish-konkurrentja më e përfolur e programit të dashurisë Për’Puthen, të sezonit të kaluar dhe jo vetëm, por gjithashtu edhe sot mbetet si më e komentuara nga mediat online.

E ftuar “Ftesë në5” nén moderimin e Bieta Sulos, ajo rréfen rréth jetës së saj private, njohjen e re sentímentale apo edhe príshjen e miqësisë me Mevlanin.

Ajo tregon se gjatë kohës që ishte konkurrentë në Për’Puthen, ajo ndjente diçka më shumë sesa thjesht një pëlqim ndàj Mevlanit dhe kur ai zgjodhi Ledjanën, Antonela u tërhòq.

E njihni?/ Ja si dukej Antonela e 'Përputhen' në adoleshencën e saj - Bota Sot

Pas ndàrjes së tyre, Antonela dhe Mevlani vijuan miqësinë e pastër pavàrësisht se Mevlani gjithmonë ka tentuar që mes tyre të ketë diçka më shumë, sipas vetë Antonelës.

Kohët e fundit në intervistat e dhëna dyshja janë parë bashkë dhe shumë të afrueshëm me njëri tjetrin por asnjëherë nuk kanë pranuar se mes tyre ka diçka më shumë se shoqëri.

Së fundmi në një intervistë të dhénë Mevlani ka rréfyer se i mungon akoma Ledjana dhe kjo gjë ka bërë që Antonela të héq dorë përfundimisht nga ai.

Madje tregon se për të ka kënduar dhe një këngë të cilën nuk do ta publikojë kurrë, pasi ai nuk e meriton.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!